Główna

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1994 roku. Usługi świadczymy głównie w trzech województwach: podlaskim, warmińsko – mazurskim i mazowieckim. Potrafimy fachowo i rzetelnie wykonywać zlecenia z branży geologicznej i geotechnicznej. Doświadczenie i opinię zdobyliśmy wykonując kilkaset studni głębinowych, badań geologiczno inżynierskich, projektów geotechnicznych, ocen, raportów oddziaływania przedsięwzięć na środowisko, odwiertów pod pompy ciepła oraz wiele innych prac.  Aby zapoznać się z pełną ofertą usług proponujemy przejść do zakładki oferta na naszej stronie  www.alkrusz.com. Zapraszamy.

Wykonujemy studnie wiercone szerokiego zakresu średnic. Nasza firma specjalizuje się w:geologii inżynierskiej, geotechnice, hydrogeologii i geologii złożowej. Zatrudniamy profesjonalnych geologów oraz osoby z wymaganymi uprawnieniami: między innymi kierownika ruchu do wierceń i prowadzenia kopalni odkrywkowych. Studnie głębinowe, które wykonaliśmy wykorzystywane są przez wiele zakładów wodociągów miejskich i gminnych na terenie województw podlaskiego i warmińsko – mazurskiego. W Łomży (woj. podlaskie) znajduje się siedziba firmy. Dokładne dane teleadresowe wraz z mapką znajdują się w zakładce kontakt na powyższej stronie internetowej.

Studnie głębinowe studnie wiercone stanowią część naszych usług. Poza tym wykonujemy badania geotechniczne oraz prowadzimy rozpoznania złóż kruszywa naturalnego na podstawie odwiertów geologicznych. Kompleksowo i zawsze indywidualnie pomagamy i uczestniczymy na każdym etapie ubiegania się przedsiębiorcy o koncesje.

Wykonaliśmy wiele opracowań i dokumentacji złożowych głównie na terenach województw: podlaskiego i warmińsko – mazurskiego. W związku z tym na wielu obszarach mamy dobrze rozpoznaną budowę geologiczną danego terenu.

Przeprowadzamy badania zanieczyszczeń gruntu i wody gruntowej, wykonujemy piezometry.

Zapraszam do współpracy